Gedangan church 150 jaar

De kerk die onze oud-dorpsgenoot Mgr Joseph Lijnen bouwde in 1875 te Semarang vierde op 12 december 2025 haar 150-jarig bestaan! Meer info over Mgr Lijnen en het bouwen van de kerk leest u hier.
Voor deze gelegenheid stuurden wij vanuit de kerk in Dieteren een felicatie in de vorm van een korte film. Voor de opnamen van deze video boodschap nodigde ik een aantal verre verwanten van Mgr Joseph Lijnen uit naast Deken Lauvenberg en father Joseph. Hierbij enkele beelden uit deze video boodschap.




Henk Penders, Mariet Linssen-Ruijters, Harie Penders en Léon Penders.


Deken Geert Lauvenberg.


Father Joseph.


Harie Penders, Deken Geert Lauvenberg, Mariet Linssen-Ruijters, Léon Penders en Henk Penders.


Tijdens de herdenking in de Gedangan kerk in Semarang op 12 december 2025 werd deze video boodschap aan het eind van de H. Mis afgespeeld. Namens de organisatie in Semarang werden wij hartelijk bedankt voor deze bijdrage aan een geslaagde herdenking. Hierbij enkele foto's van de feestelijke herdenking in Semarang.


De plechtige dienst in de kerk te Semarang. Met dank aan: Gedangan Parish
De hoofdcelebrant is Aartsbisschop van Semarang: Mgr. Robertus Rubyatmoko. Aan zijn linkerzijde Jezuit Provinciaal van Indosië: Fr. Benedictus Hari Juliawan SJ en aan zijn linkerzijde de huidige priester van de parochie: Fr. Benedictus Cahyo Christanto SJ.


Tijdens plechtige dienst in de kerk te Semarang. Met dank aan: Gedangan Parish


Zegening door Aartsbisschop Mgr. Robertus Rubyatmoko. Met dank aan: Gedangan Parish


Verzamelgraf van o.a. Mgr. Joseph Lijnen met verse bloemen. Met dank aan: Teilhard Soesilo








Heeft U een suggestie of opmerking, mail naar info@deetere.nl